You are here
Home > Inspiracje > Podróże > Wybierz wakacje z empiktravel.pl

Wybierz wakacje z empiktravel.pl

Nowy multiproduktowy portal turystyczny empiktravel.pl udostępnia bogatą ofertę wycieczek turystycznych w całej Europie i na świecie. Po empik.com i empikfoto.pl – pora na empiktravel.pl!

Wybierz wakacje z empiktravel.plWakacje w pełni – każdy z nas myśli już o odpoczynku i możliwości naładowania akumulatorów. Kenia, Gruzja czy Dominikana? Dwa tygodnie na tureckiej plaży, a może aktywny wypoczynek w Meksyku? Na wszystkich niezdecydowanych i spragnionych oderwania się od rzeczywistości już czeka serwis empiktravel.pl.

Portal empiktravel.pl udostępnia ponad 600 tysięcy ofert wycieczek turystycznych. W przyszłości planowane jest rozszerzenie oferowanych usług także o bilety lotnicze, miejsca noclegowe, rejsy, ubezpieczenia i wynajem samochodów. „Jesteśmy w stanie dopasować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Docelowo chcemy zapewnić pełen zakres usług turystycznych” – mówi Michał Grom, Prezes Zarządu E-commerce Services oraz Dyrektor ds. e-commerce i Członek Zarządu Grupy EM&F.  Klienci mogą wybierać z bogatej oferty turystycznej – serwis współpracuje ze sprawdzonymi  biurami podróży, przewoźnikami i hotelami.

Nowy serwis ma przejrzystą strukturę i jest przyjazny użytkownikom. Jego oferta jest podzielona na kategorie ułatwiające nawigację:

  • Fani okazji szybko znajdą je w kategorii „last minute” lub „HIT”,
  • Szukający komfortu – mogą przejść od razu do kategorii „all inclusive”.

Wycieczki podzielono także na inspirujące kategorie tematyczne: „rozrywkowo”, „egzotycznie”, „kulturalnie” i „7+7”, czyli połączenie zwiedzania z wypoczynkiem stacjonarnym.

Empiktravel.pl zatroszczył się także o specjalną ofertę na niezpomniane rodzinne wakacje, którą  można znaleźć w zakładce „z dziećmi”.

W serwisie dostępne są również praktyczne informacje i ciekawostki o wszystkich oferowanych kierunkach,  a także przewodniki po wszystkich krajach do których turyści  mogą się udać dzięki empiktravel.pl.
 

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top