You are here
Home > Inspiracje > Relaks > Klub Filmowy Gali

Klub Filmowy Gali

16 marca rusza nowa akcja tygodnika Gala – Klub Filmowy Gali. Gwiazdami dwóch pierwszych spotkań w ramach klubu będą ikony kina – Claudia Cardinale i Katarzyna Figura.
 
Klub Filmowy Gali zaprasza na cykl spotkań z wybitnymi aktorami oraz twórcami sztuki filmowej, głównie polskiego kina. Inspiracją dla powstania Klubu Filmowego Gali był amerykański program pt.: Za drzwiami Actors Studio.

Planowanych jest 10 spotkań, które poprowadzi Andrzej Sołtysik. Goście będą odpowiadali na pytania dotyczące kulisów ich pracy, w rozmowie nie zabraknie anegdot z planów filmowych i z życia prywatnego gości.

Jednocześnie odbywać się będą komplementarne spotkania Klubu Filmowego w całej Polsce, w wybranych kinach sieci Cinema City. Spotkania w Ciemna City połączone będą z przedpremierowymi pokazami filmów kinematografii światowej oraz projekcjami starszych, znaczących w historii polskiego kina obrazów.

Spotkania Klubu, które odbywać się będą w Restauracji Filmowej w Warszawie, ul. Sienna 39 mają charakter zamknięty. Wstęp możliwy będzie jedynie za zaproszeniami, które można zdobyć w konkursach organizowanych przez Galę, wp.pl oraz Chill ZET.

Partnerem Klubu Filmowego Gali jest producent kawy Carte Noire.

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top