You are here
Home > Inspiracje > Relaks > Pierwsza w Polsce platforma zakupowa usług – FastDeal.pl

Pierwsza w Polsce platforma zakupowa usług – FastDeal.pl

FastDeal.pl jest pierwszą polską platformą internetową, która oferuje sprzedaż usług (hoteli, restauracji, salonów urody, ośrodków rozrywki i innych) z największych miast w Polsce. To nowatorskie rozwiązanie daje możliwość uzyskania nawet 50% zniżki na wybrane usługi.

Popularne na zachodzie platformy sprzedaży usług, pojawiły się też w Polsce. Dotychczas niedostępne w naszym kraju, portale tego typu pozwalają na negocjowanie znacznych rabatów nie tylko przez duże firmy, ale także przez zwykłych konsumentów. W ofercie FastDeal.pl można znaleźć całą gamę usługodawców – od restauracji, poprzez hotele, ośrodki Spa po salony urody, których oferta jest nawet do 50% tańsza niż w przypadku kupowania ich w tradycyjny sposób. Każdego dnia prezentowana jest promocyjna oferta dla jednego miasta i branży. Na platformie można zakupić specjalny voucher, przyjmowany jako środek płatniczy przez danego Partnera. Jak pokazują doświadczenia z zagranicy, ze zniżek tego typu korzysta nawet do 2000 klientów dziennie przypadających na jedną ofertę.

FastDeal.pl to prawdziwy fenomen marketingowo-sprzedażowy na polskim rynku, pozwalający klientom na skorzystanie z wyjątkowej oferty zakupu usług. Kampanie platformy FastDeal.pl skierowane są wyłącznie na jedną ofertę w krótkim okresie czasu, w jednym mieście, dzięki czemu możemy uzyskać bardzo wysoki rabat. Dodatkowo w serwisie FastDeal.pl wszyscy klienci będą mogli skorzystać z systemu FastDealer, który pozwala na polecanie znajomym usług w serwisie, dzięki czemu możliwe jest zdobywanie punktów, a następnie ich wymianę na cenne nagrody.  

 „Współpracujemy z Partnerami świadczącymi wysokiej jakości usługi, wyróżniający się także wysoką jakością obsługi klientów. Okazyjna cena usługi oferowanej na platformie FastDeal.pl ma na celu zwrócenie uwagi oraz wywołanie efektu kuli śnieżnej, tak aby jak największa liczba potencjalnych klientów dowiedziała się o atrakcyjnej ofercie w danym mieście. Klienci, którzy zakupili voucher na usługę na platformie FastDeal.pl po okazyjnej cenie i zdobyli pozytywne doświadczenie w trakcie jej realizacji, z pewnością przełożą je na kolejne zakupy u danego Partnera już w regularnej cenie”. – Powiedział Krzysztof Błażowski, założyciel FastDeal.pl. 

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top