You are here
Home > Kultura > 1. urodziny Teatru Małego Widza w gwiazdorskiej obsadzie

1. urodziny Teatru Małego Widza w gwiazdorskiej obsadzie

W magiczny świat przenieśli się uczestnicy wydarzenia, które zorganizował Teatr Małego Widza z okazji swoich 1. urodzin. Zaproszeni goście wspólnie ze swoimi dziećmi przeżywali  fascynującą i pełną niespodzianek teatralną przygodę. Zaprezentowano dwa wyjątkowe pokazy spektakli: „Rozplatanie Tęczy” dla dzieci najmłodszych i „Sklep Magika Mechanika” dla dzieci starszych. Spektakle te, to najlepsze zaproszenie dziecięcej wyobraźni do niezwykłej krainy muzyki, obrazów i symboli.

1. urodzin Teatru Małego Widza w gwiazdorskiej obsadzieKameralny charakter wydarzenia oraz stworzenie wyjątkowej przestrzeni inspirującej do wspólnego działania, pozwolił uczestnikom na rodzinne świętowanie i sprawił, że rodzice chętnie włączyli się do dziecięcej zabawy, która jest nieodłącznym elementem każdego spektaklu Teatru Małego Widza. Szaleństwom i spontanicznym improwizacjom na scenie nie było końca!

Odnowiona i bardzo przytulna przestrzeń piwnic Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej doskonale odpowiada innowacyjnemu charakterowi tego teatru, który wyróżnia się nowoczesnym, a nawet odrobinę eksperymentalnym podejściem. To teatr bez wielkich dekoracji, bez dosłowności i moralizatorstwa, skupiony na rozmowie z dziećmi, oparty przede wszystkim na zaufaniu do ich wyobraźni. Unikalność TMW to zasługa prostoty, naturalności i zaangażowania – to teatr, który oddziałuje na zmysły i pozwala dzieciom doświadczać świata całym sobą.

Patrząc na zainteresowanie jakim cieszą się przedstawienia Teatru Małego Widza wyraźnie widać jak ogromne jest zapotrzebowanie na „mądry” teatr dla dzieci. W tym miejscu aktywnie propaguje się ideę rodzinnego spędzania czasu, tutaj „mądra” sztuka kształtuje wrażliwość małego człowieka już od najmłodszych lat.

Przez cały dzień na dzieci i ich rodziców czekały nietuzinkowe atrakcje. Zaproszone gwiazdy, wśród których doskonale bawili się Ewa Pacuła z dwuletnią córeczką Zuzią, Bartosz Obuchowicz z żoną Kasią i córeczkami Marianką i Marcelinką oraz Omenaa Mensach z Vanessą,  z przyjemnością delektowały się pysznym urodzinowym tortem, a czarne koty przynoszące szczęście wypełniły tego dnia przestrzeń teatru. Wszyscy mali uczestnicy wydarzenia otrzymali w prezencie teatralnego masKOTA, a ci troszkę więksi – wypieki na twarzy, śmiechy, piski i okrzyki radości od swoich dzieci!

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top