You are here
Home > Kultura > Przepis na bieganie

Przepis na bieganie

30 marca br. w księgarniach ukaże się książka Małgorzaty Majewskiej Przepis na bieganie. Zdrowa dieta dla aktywnych. Książka powstała przy współpracy z konsultantem ds. żywienia sportowców dr hab. Barbarą Frączek i śmiało można stwierdzić, że jest prawdziwym ABC dla biegaczy!

JEDZ ZDROWO I BIEGAJ BEZ OBAW!

Napoje czy batony energetyczne nie wystarczą. Organizm wymaga specjalnego traktowania, a przede wszystkim zdrowej i zbilansowanej diety. Warto komponować  codzienne posiłki tak, aby z każdym dniem treningu cieszyć się z efektów podjętego wysiłku.
Przepis na bieganie to ponad 80 zdrowych i prostych przepisów. Są idealne zarówno dla maratończyków, jak i początkujących biegaczy.

Poza tym dowiesz się:
• jak zacząć biegać, by uniknąć kontuzji
• w jakim tempie wprowadzać zmiany żywieniowe
• po jakie produkty najlepiej sięgać przed biegiem, w jego trakcie i po nim czy suplementy i odżywki są niezbędne, a może szkodliwe
• jak biegać, by skutecznie schudnąć.

Czy jest jeden przepis na bieganie? Pewnie każdy ma swój. Ktoś się ściga, ktoś biega dla własnej satysfakcji, ktoś inny dla medalu. Ten Małgorzaty Majewskiej jest bardzo przekonujący, bo oparty na jej doświadczeniu. Doświadczeniu związanym ze zmaganiem się z pierwszymi (a potem ostatnimi…) kilometrami i tym, co powinno lądować na talerzu początkującej, a teraz już zaawansowanej, biegaczki.

Jeśli zaczynasz przygodę z bieganiem – ta książka jest zdecydowanie dla Ciebie! Jeśli już wiesz, co to endorfiny na mecie – z Przepisu na bieganie dowiesz się, jak biegać lepiej i skąd brać więcej siły.

No to gotowi… do biegu… do czytania!

Beata Sadowska – dziennikarka, która stanęła na mecie piętnastu maratonów

MAŁGORZATA MAJEWSKA – po kontuzji kręgosłupa nikt nie wierzył, że może wrócić do formy. Od kiedy biega i zdrowo się odżywia, nie ma żadnych kontuzji. Zdobyła już Koronę Maratonów, propaguje zdrowy styl życia i biegnie dalej…

 

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top