You are here
Home > Moda > Biżuteryjny kołnierzyk – hit sezonu

Biżuteryjny kołnierzyk – hit sezonu

Na tegoroczną wiosnę diva proponuje modowy hit czyli biżuteryjny kołnierzyk. Stworzona z drobnych, błyszczących koralików ozdoba urozmaici klasyczną koszulę, doda szyku zwykłemu t-shirt’owi lub będzie idealnym uzupełnieniem małej czarnej.

Biżuteryjny kołnierzyk – hit sezonuOd dłuższego czasu kołnierzyki przeżywają w modzie renesans. Nie jest to już symbol grzecznej dziewczynki lecz atrybut prawdziwej fashionistki. Modne kołnierzyki powinny być w kontrastującym kolorze lub z innego materiału. Haftowane, wysadzane, dopinane. Najważniejsze, aby były widoczne, bowiem mają zdobić nasz dekolt i dodać modnego sznytu.

Biżuteryjny kołnierzyk – hit sezonu„W najnowszej kolekcji marki diva – Vintage, wśród wielu oryginalnych ozdób znalazł się niewątpliwy hit czyli perłowy kołnierzyk. To jeden z najmodniejszych gadżetów ostatnich sezonów. Naszyjnik z koralików w kształcie kołnierzyka jest niezwykle praktyczny. Nie trzeba inwestować w nowy zestaw bluzek, wystarczy zakupić taką ozdobę i dobierać ją do różnych ubrań, by za każdym razem modnie wyglądać” – mówi Magdalena Depczyńska, Head of product marki diva w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej.

Biżuteryjny kołnierzyk pasuje zarówno na co dzień, jak i na wieczór. Można go założyć do klasycznej małej czarnej lub bluzki z dużym dekoltem i mamy gwarancję, że będziemy wyglądać wyjątkowo. Najważniejsze, by połączyć go według własnego stylu i pomysłu, a modny wygląd mamy zagwarantowany.

 

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top