You are here
Home > Moda > Easy Friday

Easy Friday

Biała koszula, tank top czy jeansowa kurtka to ubraniowy basic i każda z nas ma taki zestaw w swojej szafie. Koszulę, kurtkę czy top zakładamy  dlatego, że są bezpieczne i uniwersalne. Oczywiście nie ma nic złego w klasycznych stylizacjach, ale dzięki biżuterii fashion, basic’owe outfity mogą stać się mniej zachowawcze, a ciągle wygodne i odpowiednie na każdą okazję.

Easy Friday

Lekka, biała koszula nie musi mieć officowego looku. Jeśli zestawisz koszulę (nawet tą z męskiej szafy) z misterną kolią od Fallon/Fenton, stylizacja stanie się wyjątkowo seksowna i kobieca. Naszyjnik, łączący mosiężne łańcuchy z kryształami i z barwionymi dżetami,  podkreśli linie, doda blasku i charakteru. Styl glamour sprawdza się w letnie, upalne wieczory. Jeśli chcesz wyglądać zjawiskowo dobierz do naszyjnika błyszczące, stożkowe wkręty od Bex Rox lub nieduże kolczyki w kształcie trójkątów od Eddie’go Borgo.

Easy Friday

Tego lata biżuteria musi pobudzać wyobraźnię i angażować wszystkie zmysły. Fankom jeansowego look’u polecamy biżuterię we wszystkich odcieniach nieba. Od głębokiego granatu po jasno-złoty błękit. Plecione bransolety od Bex Rox czy piękne, wyraziste pierścienie z kryształowym okiem od KJL to zestaw idealny. Jeansowy strój, trochę nudny i bezpieczny, dzięki dodatkom staje się zawadiacki i zdecydowany. Takie stylizacje świetnie sprawdzają się podczas letnich weekendów i w czasie niezobowiązujących spotkań. Wygodnie, ale z pazurem!

Easy Friday

Tank top w wydaniu fashion to klasyczny, delikatny materiał, bez printów czy nadruków. Biały kolor topu warto tego lata podkręcić biżuterią. Można poszaleć! Duże pierścienie w kształcie głowy wilka od Bex Rox, czy w formie kolczastych migdałów od Fallon/Fenton to letni must have. Odważnie i wyjątkowo. Bransolety i naszyjniki niczym kolczugi z gadzio-ptasich łusek od MoonStruck, czemu nie? Na pewno rozświetlą strój i przyciągną uwagę nietypowym kształtem a zwykły top zyska nowy wymiar.

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top