You are here
Home > Moda > Gatta Fashion Day – prezentacja najnowszych kolekcji Gatty

Gatta Fashion Day – prezentacja najnowszych kolekcji Gatty

Wczoraj, w Pałacu Sobańskich w Warszawie, odbył się Gatta Fashion Day z najnowszymi kolekcjami marki Gatta. Modelki wystylizowane przez Joannę Horodyńską zaprezentowały odzież i rajstopy Gatta Bodywear i Gatta Collant. Goście mogli zapoznać się z produktami, a także porozmawiać z przedstawicielkami marki oraz Joanną Horodyńską o trendach na sezon wiosna/lato 2012 obecnych w kolekcjach Gatty.

Gatta Fashion Day – prezentacja najnowszych kolekcji GattyNa wczorajsze spotkanie z najnowszymi kolekcjami Gatty w Pałacu Sobańskich przybyło liczne grono dziennikarzy, stylistów oraz gwiazd. Wszyscy chcieli poznać trendy na nadchodzący sezon obecne w kolekcjach Gatta Collant i Gatta Bodywear. Odzież i rajstopy z najnowszych linii zaprezentowało dziesięć modelek wystylizowanych przez Joannę Horodyńską.

„Gatta Bodywear cały czas się rozwija. Na wiosnę/lato 2012 proponujemy różnorodną kolekcję, w  której realizujemy światowe trendy. W najnowszych propozycjach Gatta Bodywear dostępne są zarówno klasyczne zestawienia bieli z Gatta Fashion Day – prezentacja najnowszych kolekcji Gattyczernią, solejki, a także subtelne tuniki z kobiecymi freskami. Pojawiają się także grung’owe tuby i maxi dress w klimacie boho” – powiedziała Monika Kazimierczak, Brand Manager Gatta Bodywear.

Na Gatta Fashion Day przybyli zarówno dziennikarze i styliści z najważniejszych modowych tytułów oraz gwiazdy, jak również znane osobistości świata mody. Pojawiła się m.in. Aleksandra Mikołajczak, Candy Girl, a także Dorota Wróblewska i Anna Męczyńska.

Spotkanie poprowadziła Joanna Horodyńska, która wszystkim zainteresowanym zaprezentowała obowiązujące wiosenne trendy. Omówiła też przygotowane przez siebie stylizacje – od romantycznych zestawów, przez zmysłowe i delikatne propozycje, po elegancki casual i sportowy szyk. Podkreśliła też, że wiosenne stylizacje uzupełniają modne rajstopy.

Gatta Fashion Day – prezentacja najnowszych kolekcji Gatty„Wiosenne kolekcje rajstop Gatty utrzymane są w najważniejszych trendach. Od ażurów, przez łagodną czerń, po florystyczne akcenty. Największe zainteresowanie wzbudziły te z rysunkami kwiatów, imitującymi tatuaże oraz nowe modele przypominające pończochy” – powiedziała Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatta.

Gatta Fashion Day z powodzeniem zainaugurował wiosenny sezon marki Gatta. Najnowsze kolekcje Gatta Collant i Gatta Bodywear będę dostępne w salonach firmowych już pod koniec lutego.

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top