You are here
Home > Moda > Kobiecość na co dzień – antbag by ania dla każdej kobiety

Kobiecość na co dzień – antbag by ania dla każdej kobiety

Antbag by ania to świeżość, nieopisana energia, a przy tym doskonała jakość wykonania i pieczołowicie dobrane materiały. Nowa, polska projektancka marka proponuje produkty z klasą, niepowtarzalne, a jednocześnie ponadczasowe. Łączy nowoczesność z klasyką. Torebki, które proponuje podkreślają indywidualność i styl, pamiętając, że każda z kobiet w swojej torebce nosi cząstkę siebie.

Dlaczego antbag by ania? Bo to absolutnie wyjątkowe produkty wykonane ręcznie z dbałością o najmniejszy detal. Nowoczesny design przeplata się tu z klasyką, a awangarda z elegancją i prostotą formy. Torebki antbag by ania to nie tylko akcesoria, które mają pomieścić Twoje codzienne drobiazgi. To przede wszystkim produkty wyrażające Twoją osobowość, w sposób ponadczasowy podkreślające indywidualny styl. Każdy model ma swoją historię, każdy został zaprojektowany z niezwykłą pasją i miłością do mody. Kolekcja emanuje niezwykłą energią, pełną kobiecości, ale też siły.

Antbag by ania jest uosobieniem kobiecej natury. Ma wiele twarzy i odslon, a każdy kolejny model potrafi zaskoczyć. Podróż po kolekcji zaczyna się w świecie kopertówek. Te oryginalne, nieco awangardowe, a jednocześnie proste w formie torebki to małe dzieła sztuki. Kipiące kolorem wyglądają niezwykle oryginalnie, dodają charakteru zarówno podczas eleganckich bankietów jak i szaleństw w najmodniejszych klubach.

Dla kobiet ceniących klasykę w dobrym stylu marka antbag by ania przygotowała linie Ponera i Melipona, które w rożnych wariantach kolorystycznych zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających fashionistek. W kolekcji znalazł się także akcent futurystyczny – casualowe puchowe torby to propozycja dla indywidualistek, ceniących nietuzinkowe wzornictwo. Linia Atta jest uzupełnieniem miękkiej, puchowej kolekcji – torebka na ramię, która zmieści najpotrzebniejsze drobiazgi, a jednocześnie nada stylizacji zabawnego, nonszalanckiego charakteru jest totalnym hitem nadchodzącego sezonu.

Kobiecość na co dzień - antbag by ania dla każdej kobiety

Kobiecość na co dzień - antbag by ania dla każdej kobiety

Kobiecość na co dzień - antbag by ania dla każdej kobiety

Kobiecość na co dzień - antbag by ania dla każdej kobiety

Kobiecość na co dzień - antbag by ania dla każdej kobiety

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top