You are here
Home > Moda > Kolory lata

Kolory lata

Gdyby pory roku były kolorami, jesień byłaby fuzją rozmaitych odcieni brązów, zima krystaliczną bielą, a wiosna cukierkowymi pastelami. Natomiast tym, co tworzy letnią aurę jest fontanna soczystych barw, od koralowej czerwieni, aż po zieleń świeżego groszku czy intensywny żółty. Nie można również zapomnieć o turkusach i błękitach przywołujących morskie głębiny.

Dla wszystkich miłośników intensywnych ferii kolorów przemycanych w stylizacjach mamy świetną wiadomość – od kilku tygodni lato zagościło z nami na dobre i zabawa barwami jest jak najbardziej mile widziana. Nadszedł czas, żeby ulice zamieniły się w wielobarwne korowody i zaczęły tętnić kolorami.

Kolory lata

Polskie i zagraniczne marki znacznie nam ułatwiły ‚grę w kolory’ projektując kolekcje kipiące tęczą przepięknych tonacji. Począwszy od cukierkowych szortów, przez topy w odcieniach fluo, aż po dodatki takie jak szale czy biżuteria, które dodatkowo podkreślają wakacyjny klimat. Zestawiajmy je dowolnie – im więcej barw tym lepiej! W promieniach letniego słońca nic nie jest przesadą.

Kolory lata

Tym, które do kolorowego szaleństwa podchodzą z dystansem, proponujemy łączenie intensywnych kolorystycznie elementów z wiecznie modnym denimem. Dać się ponieść fantazji możesz przy wyborze dodatków, niech wspólnie stworzą przepiękną tęczę!

Kolory lata

Cieszmy się soczystością lata na co dzień. Niech nasze stylizacje będą odzwierciedleniem słonecznych dni i nadmorskich eskapad.

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top