You are here
Home > Moda > Letnia kolekcja Anataki w ciepłych kolorach ziemi

Letnia kolekcja Anataki w ciepłych kolorach ziemi

Subtelna, kobieca, ale przede wszystkim luksusowa – taka jest najnowsza kolekcja Anataki na sezon wiosna-lato 2012. Przeważa w niej minimalistyczna i wyrafinowana elegancja w kolorach ziemi, przełamana ekstrawaganckimi, barwnymi dodatkami.

W kolekcji na sezon wiosna-lato 2012 dominujące kolory to ciepłe odcienie ziemi: piaskowy beż, biel i brąz, przełamane dla równowagi intensywnymi rudościami w postaci dodatków. W propozycjach Anataki widać wyraźne inspiracje boho. Kolekcja łączy w sobie wszystkie wyznaczniki tego stylu: wolność, swobodę, ale i kobiecość.

„Kolorystyka jest subtelna i wyrafinowana: biele, beże, brązy, a kropkę nad „i” stawiają dodatki takie jak: torby w rudych odcieniach czy paski. Ważnym elementem stroju są także masywne skórzane bransolety. Kobieta Anataki ceni klasykę z nutą nonszalancji” – mówi Anna Banasiak, Art Director marki Anataka.

Letnia kolekcja Anataki w ciepłych kolorach ziemi

Spokojne i stonowane kolory ziemi to klasyczny trend powracający niemal w każdym sezonie. Sukienki w kolorach ciepłego beżu, bieli czy brązu, o klasycznych krojach, sprawiają, że każda kobieta wygląda elegancko, ale lekko. Minimalistyczne stonowane i oszczędne sylwetki, przełamane pojedynczym barwnym akcentem idealnie podkreślające kobiecość.

Letnia kolekcja Anataki w ciepłych kolorach ziemi

Anataka, oprócz szerokiej gamy odzieży oferuje również modne dodatki. Torebki, paski czy biżuteria – to elementy kolekcji, które budzą w kobietach pożądanie. Akcesoria te idealnie dopełniają każdą stylizację.

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top