You are here
Home > Moda > Miss Charm od NIFE

Miss Charm od NIFE

Eksplozja kolorów, świeżość i dziewczęcy wdzięk- kolekcja NIFE na
wiosnę/ lato 2012 urzeka lekkością i niewymuszoną elegancją. W tym sezonie marka przenosi nas w świat widziany oczami Miss Charm!

Nowa kolekcja jest inspirowana postacią Miss Charm, której osobowość, temperament i styl, na potrzeby kolekcji, wykreowali projektanci NIFE. Cała linia to szereg nawiązań do znanych i cenionych ikon stylu z lat 50 i 60, unowocześnionych o najgorętsze trendy nadchodzącego sezonu. Kolekcja Miss Charm to przede wszystkim charakterystyczne dla NIFE rozkloszowane sukienki, a także baskinki, spodnie tzw. cygaretki, letnie koszule, bluzki oraz marynarki w stylu Coco Chanel.

W całej linii dominującą rolę odgrywają kolory. Zarówno fanki soczystych barw, jak i delikatnych pasteli z pewnością poczują się usatysfakcjonowane. Szalenie modny w tym sezonie koral, cytryna i lazur przeplatają się z kontrastującą z sobą czernią i bielą.

Nowa kolekcja NIFE to harmonia kolorów i urzekających w swej prostocie krojów. Niewątpliwą zaletą całej linii jest jej uniwersalny charakter. Każda sukienka, letnia bluzka, czy też marynarka została zaprojektowana w taki sposób, by stanowić doskonałą alternatywę dla oficjalnego oraz casualowego outfitu. Marka w ten sposób daje swoim klientkom możliwość zmieniania i modyfikowania swojego look’u w zależności od okazji i nastroju.

Kolekcja NIFE wiosna/lato 2012 to nowoczesne ujęcie stylu retro, dziewczęcego wdzięku oraz najciekawszych trendów zbliżającego się sezonu. Przywitaj wiosnę jako Miss Charm!

Miss Charm od NIFE

Miss Charm od NIFE

Miss Charm od NIFE

Miss Charm od NIFE

Miss Charm od NIFE

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top