You are here
Home > Moda > Ocean mody w HEPPIN.com

Ocean mody w HEPPIN.com

Trendy na nowy sezon wiosna/lato 2012, tradycyjnie już zalały magazyny i portale modowe. Nie sposób pominąć energetycznego i najgorętszego duetu wiosny – mandarynki z cytryną, orzeźwiającej mięty, czy słodkich pasteli. Z drugiej strony, kontrastujące nadruki i kwiaty, które rozgościły się na wszystkich elementach garderoby, łącznie z butami i torebkami. Jednak motywem najgłośniej zapowiadanym i najchętniej powielanym przez największe nazwiska świata mody, jest głębia oceanu. 

Morska kolorystyka występowała niemal w każdej kolekcji, zaczynając od Chanel, przez Verę Wang, na Alexandrze McQueenie kończąc. Dom mody Versace poszedł o krok dalej i zaproponował wzory w muszle, koniki morskie i rozgwiazdy. Kolekcje w barwach morskich fal zdominowały wybiegi i rozpłynęły się we wszystkich kierunkach. Wobec tego w obowiązującym sezonie będziemy nosić ubrania i dodatki, których pozazdrościć mogłyby same syreny. Lazurowe buty, seledynowe spodnie, szmaragdowe sukienki i dodatki we wszystkich odcieniach morza.

Ocean mody w HEPPIN.com

Ocean mody w HEPPIN.com

Warto przyjrzeć się propozycjom polskich marek, które na bieżąco wprowadzają kolekcje odpowiadające największym światowym trendom. Sklep internetowy HEPPIN.com oferuje odzież i dodatki we wszystkich odcieniach ultra- i akwamaryny. Najnowsze propozycje tej marki to kolorowe rurki, wiosenne topy, tuniki i sukienki. Nie zabrakło butów, wpisujących się w oceaniczny trend, zarówno płaskich, jak i na obcasie. Odwiedzając e-sklep HEPPIN.com już teraz można poczuć morską bryzę!

Ocean mody w HEPPIN.com

Ocean mody w HEPPIN.com

Wszystkie ubrania i dodatki zaprezentowane na zdjęciach dostępne są w sklepie internetowym HEPPIN.com

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top