You are here
Home > Moda > Ogólnopolski Festiwal Butów startuje w sobotę we Wrocławiu!

Ogólnopolski Festiwal Butów startuje w sobotę we Wrocławiu!

Już w najbliższą sobotę, 17 marca, do Wrocławia zawita ogólnopolski Festiwal Butów – wystawa setek najróżniejszych par obuwia na tle fascynującej scenografii. Pojawią się na niej modele wprost z wybiegów światowych pokazów mody oraz eksponaty z najróżniejszych epok historycznych i regionów świata. Wystawę będzie można oglądać przez dwa tygodnie w CH Korona.

Takiego wydarzenia jeszcze nie było! Od 17 marca do 1 kwietnia, za sprawą ogólnopolskiego Festiwalu Butów, CH Korona zamieni się w raj dla każdego entuzjasty mody i kultury. W ramach tego święta zorganizowana zostanie wyjątkowa wystawa modeli obuwia z całego świata, okraszona niezwykłą i zaskakującą scenografią. Będzie można dowiedzieć się z niej wielu ciekawostek na temat butów oraz przekonać się, jak ważną rolę odegrały one w historii mody.

Ogólnopolski Festiwal Butów startuje w sobotę we Wrocławiu!

– Festiwal Butów nawiązywać będzie przede wszystkim do najnowszych trendów – podkreślają organizatorzy. – Podczas wydarzenia będzie można podziwiać najciekawsze modele obuwia znanych projektantów. Zaprezentowane zostaną także materiały wprost z wybiegów światowych pokazów mody – dodają.

Widzowie będą mogli podziwiać również ekspozycję wiernych replik obuwia wraz z opisem historycznym i zdjęciami, która przeprowadzi ich przez wszystkie epoki jego istnienia. Od czasów Neolitu aż po XIX wiek. Dzięki wystawie będzie można dowiedzieć się także, jakie rodzaje butów charakterystyczne są dla danego regionu świata.

Natomiast entuzjaści sportu będą mieli okazję poznać właściwości butów wyczynowych oraz najnowsze osiągnięcia w dziedzinie obuwia sportowego. Specjaliści zaskoczą widzów niezwykłymi właściwościami butów profesjonalistów, a także doradzą w zakupie odpowiedniego modelu zgodnie z ich przeznaczeniem i najnowszymi trendami. Dodatkowo będzie można zabawić się sznurowadłami – technik ich wiązania jest aż 17!

Festiwal Butów powiązany będzie także z licznymi promocjami w Centrum Handlowym Korona. To doskonała okazja, aby zaopatrzyć się w idealną dla siebie parę obuwia!

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top