You are here
Home > Moda > PasteLOVE

PasteLOVE

Wokół coraz jaśniej, cieplej i weselej. I to nie tylko za sprawą wiosny i pięknej pogody. Odkąd prym w trendach wiodą pastele, szare ulice zamieniły się w wielobarwne wybiegi mody. Mamy ochotę krzyczeć: „PasteLOVE!” i już nigdy nie wypuścić słodkich ubrań z naszych szaf.

Moda na lata 50., obrazy impresjonistów, budząca się do życia przyroda, a może słodkości z pobliskiej cukierni? Bez względu na inspiracje projektantów pomysł na pastelowe kolekcje okazał się hitem. Połączenie wściekłego różu z intensywną limonką to zamierzchła przeszłość. Teraz mamy szansę założyć swój ulubiony kolor i być przy tym modnym. Róż, fiolet, błękit, zieleń czy pomarańcz – każda z barw zajmuje w tym roku pierwsze miejsce pod warunkiem, że prezentuje się w nieco wyblakłej i subtelnej formie. W tym sezonie ceni się wdzięk i powab, a szczególną uwagę przykuwa delikatność i kobiecość. Warto skusić się na liliowy T-shirt, bladoróżową sukienkę lub błękitne spodnie. Już jeden słodki element gwarantuje uśmiech na twarzy i dołączenie do modnej pastelowej świty.

Jeśli jednak zrobi się nieco mdło, dlaczego nie dodać lukrowym stylizacjom odrobiny świeżości? Kremowy cupcake zawsze wymaga owocowego wykończenia, dlatego w modzie łączymy pastele z ożywczymi kolorami! Niedługo powitamy sezon na soczyste truskawki, maliny i jagody, a już teraz możemy zestawiać ich intensywne barwy ze stonowanymi odcieniami. Morelowe, malinowe, agrestowe i śliwkowe dodatki do pastelowych błękitów
i fioletów stworzą niezwykłą, przebojową mieszankę, która zaprowadzi nas prosto do lata. 

PasteLOVE

PasteLOVE

PasteLOVE

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top