You are here
Home > Moda > RE-ACT Fashion show – moda na ekologię!

RE-ACT Fashion show – moda na ekologię!

Już w piątek, 15. października, odbędzie się najbardziej ekologiczny pokaz mody w Polsce. Młodzi projektanci zaprezentują kreacje wykonane z materiałów podlegających recyklingowi. Imprezie będzie towarzyszyć pokaz ekskluzywnej biżuterii modułowej Trollbeads, która po raz pierwszy zostanie zaprezentowana mieszkańcom Łodzi!

RE-ACT Fashion show - moda na ekologię!RE-ACT Fashion Show to konkurs dla młodych projektantów na najlepszą kolekcję przyjazną środowisku. Na piątkowej gali swoje prace zaprezentuje kilkunastu najzdolniejszych projektantów eko-mody. Wszystkie prezentowane kreacje będą wykonane z surowców wtórnych i nadających się do recyklingu.

Modelki odziane w ekologiczne kreacje dodatkowo zaprezentują na sobie biżuterię Trollbeads. Duńska firma od początku swojej działalności stara się być blisko natury. To dlatego tak wiele elementów biżuterii modułowej nawiązuje do świata zwierząt i roślin. – Biżuterię Trollbeads w większości wykonuje się ręcznie z kamieni szlachetnych i minerałów. Zależy nam, aby wszystkie nasze koraliki nie tylko były najwyższej jakości, ale także przybliżały osoby je noszące do natury, stąd w naszych kolekcjach króluje bogactwo motywów roślinnych i zwierzęcych – mówi Łukasz Bąchor, przedstawiciel polskiego dystrybutora marki Trollbeads.

RE-ACT Fashion show - moda na ekologię!Pokazy w ramach RE-ACT Fashion Show rozpoczną się w piątek, 15. października o godzinie 18 w Teatrze Wielkim w Łodzi. Imprezę poprowadzi Kinga Rusin, dziennikarka i entuzjastka naturalnych kosmetyków i dodatków.
Jedną z imprez towarzyszących będzie RE-ACT Concept Store – wystawa połączona ze sprzedażą dodatków, biżuterii, a także rozmaitych akcesoriów ekologicznych. Na stoisku firmy Trollbeads odwiedzający będą mogli obejrzeć i kupić biżuterię. To pierwsza taka okazja dla mieszkańców Łodzi!

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top