You are here
Home > Moda > Wizyta brytyjskich stylistek Trinny i Susannah czyli wielkie modowe święto w Galerii Mokotów

Wizyta brytyjskich stylistek Trinny i Susannah czyli wielkie modowe święto w Galerii Mokotów

Po raz pierwszy brytyjskie guru stylizacji, dziennikarki, autorki programów telewizyjnych – Trinny i Susannah przyjadą do Polski na zaproszenie Galerii Mokotów, aby podzielić się swoją wieloletnią wiedzą i doświadczeniem z zakresu stylizacji. Event odbędzie się w sobotę, 12 czerwca, w godzinach 15.00-19.00 w Galerii Mokotów. W trakcie wielkiego modowego show Trinny i Susannah będą dokonywać stylizacyjnych metamorfoz wybranych klientek Galerii Mokotów. Panie, które chcą wziąć udział w metamorfozach w wykonaniu gwiazdorskiego duetu muszą dostarczyć osobiście lub przesłać zdjęcie swojej sylwetki wraz z wypełnionym formularzem na adres pocztowy Galerii Mokotów. Podczas eventu dowiemy się także jakie są typy kobiecych sylwetek oraz jak dopasować swój codzienny strój do typu sylwetki. Spotkanie z gwiazdami ubarwią pokazy mody. Wstęp otwarty.

Trinny i Susannah tak skomentowały swój przyjazd – „To będzie nasz pierwszy pobyt w Polsce. Przyjeżdżamy na zaproszenie Galerii Mokotów i wiemy, że Polki słynną z elegancji. Naszym głównym zadaniem będzie pokazanie rzeczy, które determinują nasz sposób ubierania się. Niezależnie od tego czy jesteś gruszką, jabłkiem czy kolumną masz kilka mocnych i słabych stron swojej sylwetki. Tę wiedzę będziemy starały się Wam przekazać 12 czerwca. Przyjdźcie wszystkie do Galerii Mokotów – będziemy się dobrze bawić!”.

Gwiazdorskie stylizacje

Galeria Mokotów szuka pań chętnych do wzięcia udziału w gwiazdorskich stylizacjach.  Aby się zgłosić należy przesłać lub dostarczyć osobiście zdjęcie swojej sylwetki wraz z wypełnionym formularzem dostępnym na stronie www.galeriamokotow.pl lub w punkcie informacyjnym w Galerii Mokotów. Komplet materiałów prosimy dostarczać w terminie od 26 kwietnia do dnia 28 maja do biura Galerii Mokotów – 1 poziom, sąsiedztwo sklepu Mark and Spencer lub wysłać pocztą na adres: Galeria Mokotów (Administracja Centrum), ul. Wołoska 12, 02-675 Warszawa, z dopiskiem: „Konkurs – metamorfozy z Trinny i Susannah”.

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń jury złożone ze stylistów, przedstawicieli Galerii Mokotów a także Trinny i Susannah wyłoni 12 pań, z których każda będzie reprezentować jeden z 12 typów sylwetek, opisanych w książce „Księga kobiecych sylwetek”. Osoby, które zostaną wybrane 12 czerwca przejdą stylizacyjne metamorfozy z udziałem brytyjskich stylistek, a także dostaną upominek od Galerii Mokotów – zestawy kosmetyków oraz vouchery na zakupy w Galerii Mokotów.

Regulamin dostępny na stronie: www.galeriamokotow.pl

Trinny i Susannah w Galerii Mokotów

Kręgiel, Kielich, Klepsydra, Rożek, Wiolonczela, Jabłko, Kolumna, Dzwon, Wazon, Cegła, Lizak, Gruszka – oto dwanaście typów kobiecych sylwetek wyróżnionych przez Trinny i Susannah w książce pt.: „Księga kobiecych sylwetek”. Podczas eventu w Galerii Mokotów dwie brytyjskie stylistki będą omawiać poszczególne rodzaje sylwetek. Na przykładach zilustrują także tezę, że do każdej figury można dobrać takie ubranie, które uwypukli wszystkie atuty, ukrywając jednocześnie wady.

Szansę na weryfikację swojego stroju będą miały także osoby, które tego dnia odwiedzą Galerię Mokotów i zechcą poddać się ocenie stylistek. Spotkanie z gwiazdami będzie połączone z pokazami mody oraz występami artystycznymi.

12  czerwca będzie wielkim modowym świętem.

Galeria Mokotów – Twoje miejsce! Najmodniejsze miejsce w Stolicy!

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top