You are here
Home > News > 10 zasad, które pozwolą Ci zawładnąć jego sercem

10 zasad, które pozwolą Ci zawładnąć jego sercem

O tym pamiętaj

Bądź namiętna – jeśli chcesz, aby facet dla Ciebie kompletnie oszalał musisz stać się bardzo ognista. Przestań bić się ze swoimi emocjami – zamiast tego rozpocznij w pełni je okazywać. To co przede wszystkim dzieli kobiety i mężczyzn, to okazywanie emocji – daj mu coś, czego nie dostanie od swoich kumpli. Czujesz się szczęśliwa – pokaż mu to! Coś sprawia Ci problem i czujesz się nieswojo ? Nie bój się tego okazywać. Mężczyźni mają to do siebie, że bardziej angażują się w relację, gdzie kobieta otwarcie pokazuje swoje podekscytowanie – daj mu ten prezent i okazuj co czujesz, zawsze !

10 zasad, które pozwolą Ci zawładnąć jego sercemSpontaniczność – chcesz go uwieść ? Bądź spontaniczna. Czasami nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy, jak bardzo mężczyznę może inspirować to do dalszego starania się o Twoje serce. W końcu na swej drodze spotkał kobietę, która nie jest nudna i przewidywalna – wierz mi, że poświęci dla Ciebie każdą swoją wolną chwilę, gdy nie będzie wiedział, czym go zaskoczysz na następnym spotkaniu. Zaczaruj go swoją magią i pozwól mu się rozmarzyć. Niech po skończonej randce już myśli czym go zaskoczysz na następnej.

Bądź niedostępna. Zastanawiałaś się kiedykolwiek nad tym, jak to się dzieje, że niektóre z Twoich koleżanek potrafią zaczarować mężczyznę już na pierwszym spotkaniu, a później jest cały czas tylko lepiej? Cały ich sekret polega na tym, że nigdy nie dają facetowi 100% pewności co do swoich uczuć i intencji. Gdy mężczyzna nie wie, jak bardzo kobiecie na nim zależy, będzie o niej myślał cały czas. Wystarczy chwila zawahania. Zawsze odpisywałaś od razu na jego SMS-y? Odpisz mu na drugi dzień. Wymienialiście e-maile dzień w dzień? Zrób parę dni przerwy, powiedz, że jesteś zajęta. On NIE MOŻE mieć pewności, że Tobie na nim bardzo zależy. Gdy facet nie czuje, że zdobywa, tracisz na atrakcyjności. Musisz też uważać by nie przesadzić, bo jeśli zagrasz za ostro, możesz go spłoszyć. Im bardziej pewny siebie facet, tym bardziej musi się zastanawiać jakie masz intencje wobec niego.

Poczucie humoru. Ludzie z którymi często się śmiejemy wydają nam się bardziej atrakcyjni. Na początku wystarczy, że będziesz śmiała się z jego dowcipów, jednak wskazane jest, abyś od czasu do czasu sama powiedziała, zrobiła coś, co sprawi, że będziecie się razem śmiać. Efekty zauważalne od razu !

Bądź sobą. Bądź zawsze szczera i otwarcie mów o tym, co Ci się nie podoba – to mężczyzna doceni w Tobie bardziej niż jakąkolwiek wyimaginowaną cechę. Stwarzanie pozorów, bycie sztucznym na dłuższą metę po prostu nie popłaca. Jeśli będziesz zbyt spięta, lub będzie Ci za bardzo zależało na zrobieniu na nim dużego wrażenia, stracisz w jego oczach. Twoje podejście do mężczyzn musi się zmienić – zamiast próbować udawać panią idealną, bądź sobą. Mężczyźni wbrew pozorom uwielbiają kobiety naturalne, spontaniczne, pewne swoich racji. Pozwól więc by zakochał się w Twoim prawdziwym „ja”.

Jak go najlepiej spłoszyć ?

Chorobliwa zazdrość. Zapewne zdarzyło Ci się kiedyś zakochać w mężczyźnie tak bardzo, że w każdej chwili, gdy nie było go przy Tobie,  bałaś się o to z kim jest i co się z nim dzieje, a co najgorsze, cały czas go sprawdzałaś. By być szczęśliwym z drugą osobą musimy bardziej skupić się na zaufaniu, niż na zazdrości. Mężczyzn to nie kręci – tym samym pokazuje to, że zdobył Cię na dobre, a wiesz, że to nie jest dla Ciebie korzystne. Postaw na wzajemne zaufanie, a słowo zazdrość wykreśl ze swojego słownika na zawsze. Będziesz w życiu szczęśliwsza, gwarantuję.

Kiedy on wie lepiej. Doskonale rozumiemy, że troszczycie się o nas, gdy prowadzimy samochód, ale za wszelką cenę unikajcie wtedy krytykowania nas. Podobnie jest z majsterkowaniem, naprawianiem różnych sprzętów i … z wielkością penisa. Są pewne męskie rzeczy, które po prostu nawet gdy Ci nie pasują lepiej przemilczeć. Bądź cały czas szczera, ale niektóre opinie zachowaj tylko dla siebie, szczególnie te, po których męskie ego może ucierpieć najbardziej. To mocno potrafi osłabić faceta, a chyba nie chcesz aby Twój Książe był słabeuszem?

Nie porównuj. Jeśli chcesz, aby mężczyzna się do Ciebie zraził, zacznij go porównywać ze swoimi byłymi i opowiadaj o tym w czym byli lepsi. Aby być szczęśliwym w związku trzeba zapomnieć o przeszłości. To co było, jest nieistotne, liczy się teraźniejszość. Jeśli czasami masz okazje powspominać swojego ex – nie mów o tym przy Twoim obecnym mężczyźnie, lub przed kandydatem na Twojego księcia. To go na pewno do Ciebie nie zachęci !

Kumple to skarb! Przyjaźń u mężczyzn to relacja zdecydowanie silniejsza niż przyjaźń u kobiet.  Dlatego też  jeden za drugiego jest gotów  skoczyć w ogień. Gdy zaczniesz oczerniać swojego Księcia przed jego najlepszym przyjacielem, nie wróży to nic dobrego. Książe na pewno się dowie, a dobry kumpel poradzi, że nie ma co się z Tobą zadawać, skoro obgadujesz go za plecami, zamiast mówić mu coś wprost. Również gdyby nie pasowali Ci znajomi Twojego wybranka, nie staraj się ich rozdzielić. To nie wróży dobrze.

Tak go spłoszysz najszybciej. Znacie się chwilę, a Ty zaczynasz snuć plany o Waszej wspólnej przyszłości. Mówisz o tym, jakby było fajnie jakbyście wzięli ślub, zamieszkali razem, mieli gromadkę dzieci i to już. Gdy będziesz zbyt nachalna, facet nie dość,  że ucieknie, to jeszcze zmieni numer telefonu. Absolutnie nigdy nie dopuszczaj do takich sytuacji. Komplementowanie mężczyzny za wszystko co robi, za to, jak cudownie oddycha, wierz mi na słowo również nie przynosi wymiernych efektów. Sam fakt, że się z Tobą spotyka, że znalazł Cię w tłumie pośród setek tysięcy innych kobiet jest wystarczający, byś mogła stwierdzić, że jest Tobą zainteresowany.  Mówienie o miłości, o tym jak bardzo jesteś nim zafascynowana, jaki jest przystojny i jak dobrze, że Ci się trafił, to frazy, których użycie przed zaręczynami może spowodować komunikat: „abonent tymczasowo niedostępny” i powiem więcej, okaże się, że nie tylko tymczasowo.

Trenerzy Perfect Dating

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top