You are here
Home > Uroda > Awangarda na paznokciach z magnetycznymi lakierami

Awangarda na paznokciach z magnetycznymi lakierami

W tym roku zimę żegnamy w odważnym i zdecydowanym stylu. Nasze dłonie będą lśnić i zaskakiwać śmiałymi wzorami na paznokciach. Zachęcone najnowszymi trendami ze światowych wybiegów będziemy bawić się formą i kolorem, a pomogą nam w tym lakiery magnetyczne od Golden Rose. 

Awangarda na paznokciach z magnetycznymi lakieramiNiezależnie od naszych gustów tej wiosny kategorycznym wymogiem modowym są paznokcie naturalne, krótko spiłowane, pomalowane intrygującymi i przykuwającymi uwagę kolorami. Śmiało powinnyśmy decydować się na abstrakcyjne i niebanalne wzory oraz mieniące się dodatki. Poszukując oryginalnych inspiracji nie musimy jednak zdawać się na łaskę stylistek paznokci. Dzięki lakierom magnetycznym każda amatorka może stać się tej wiosny ekspertką w kreatywnym manicure. 

Magnetic Nail Lacquer od Golden Rose to intrygujące połączenie lakieru do paznokci w modnych odcieniach z metalicznymi drobinkami, które pozwalają stworzyć oryginalne wzory przy użyciu specjalnego magnesu. Po nałożeniu grubej warstwy lakieru zbliżamy płytkę magnetyczną do paznokcia. Po około 5 sekundach uzyskujemy na paznokciu wzór poziomych, pionowych czy skośnych pasków.

Nowością są lakiery umożliwiające tworzenie kształtu gwiazdki. Najbardziej wyrazisty efekt otrzymujemy nakładając dwie warstwy lakieru. Pierwszą pozostawiamy do wyschnięcia, zaś podczas malowania drugiej używamy magnesu tworzącego motyw gwiazdki. Pozwalając sobie na odrobinę kreatywności możemy przykładać płytkę magnetyczną w różnych kierunkach, dzięki czemu każdorazowo otrzymamy nowe interesujące motywy. Z kolei rezygnując z użycia magnesu nasze paznokcie zyskają efektowny metaliczny połysk.

Zestaw do magnetycznego manicure (16,90) zawiera:
Lakier Golden Rose Magnetic Nail Lacquer
Płytkę magnetyczną do tworzenia pasków lub gwiazdek

Udostępnij lub polub post:

One thought on “Awangarda na paznokciach z magnetycznymi lakierami

Dodaj komentarz

Top