You are here
Home > Uroda > Być kobietą, być kobietą

Być kobietą, być kobietą

Dzień kobiet – ile kobiet, tyle opinii. Część uzna go za przeżytek, a część skorzysta z możliwości sprawienia sobie drobnej przyjemności. Zwłaszcza, jeżeli będzie to przyjemność działająca na zmysł powonienia.

Być kobietą, być kobietąNie od dziś wiadomo, że kobiety uwielbiają ładne zapachy. Zbliżające się święto to idealna okazja by samodzielnie zadbać o pozytywny nastrój. Można też dyskretnie podsunąć partnerowi pomysł na pachnący prezent. Decydując się na nowy zapach warto zwrócić uwagę na propozycje alternatywne, nie tylko te powszechnie znane z drogerii. W wyrobach perfumeryjnych dr Beta® znajdziemy naturalne olejki i inne składniki, których zazwyczaj nie używa się w komponowaniu perfum. Dzięki nim podkreślimy naszą indywidualność. Zwolenniczki klasyki wybiorą zapewne naturalną wodę różaną dr Beta. Tego zapachu nie trzeba nikomu reklamować. Otrzymywana z destylacji płatków róży damasceńskiej woda, otoczy nas delikatnym i pięknym aromatem.

Zapach, na który warto zwrócić uwagę, nie tylko podkreśli naszą kobiecość będąc doskonałym uzupełnieniem stroju, ale może też zadziałać jak afrodyzjak. Z takich właściwości słynie perfumowana woda Larendogra firmy Dr Beta®. Jej historia sięga czasów córki Władysława Łokietka Elżbiety, królowej Węgier. Woda ta była nie tylko perfumami, ale też środkiem leczniczym i afrodyzjakiem wykorzystywanym do podsycania uczuć. Trudno się dziwić, dominującą nutą jest tu bowiem zapach rozmarynu, znanego z właściwości pobudzających. Oprócz niego, w kompozycji wyczuwalne są zioła, egzotyczne kwiaty (ylang ylang), żywice, ambra i inne naturalne składniki. Woda ekscytuje, zniewala i przyciąga. Jest egzotyczna i jedyna w swoim rodzaju, co gwarantuje jej przewagę nad innymi woniami. Szklany, ozdobny flakonik zaprezentuje się wspaniale na toaletce.

Zmysłowe, aromatyczne zapachy, zapewnią nam pozytywny nastrój i podkreślą naturalną stronę kobiecości, i to nie tylko wiosną…

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top