You are here
Home > Uroda > Lato we włosach

Lato we włosach

Nietrudno wyobrazić sobie idealne wakacje. Turkusowe morze, złoty piasek, bezchmurne niebo i hamak pomiędzy palmami… Taki scenariusz może stać się rzeczywistością dzięki loterii Gliss Kur.

Sposobów na wakacje jest wiele. Można wypoczywać w sposób aktywny – intensywnie zwiedzając, albo uprawiając sport. Można też leniuchować nad brzegiem morza, na plaży pełnej złotego piasku i w otoczeniu wysokich palm. Dzięki Gliss Kur idealne wakacje staną się rzeczywistością, bo w loterii „Lato we włosach” można wygrać voucher o wartości 30 tys. złotych na wycieczkę marzeń!

Lato we włosach

Ogólnopolska loteria „Lato we włosach”1 rozpoczęła się 1 lipca i potrwa do 31 sierpnia. Każdy konsument, który w tym czasie kupi szampon i dowolną odżywkę lub maskę Gliss Kur oraz zachowa oryginalny paragon i spełni warunki określone w regulaminie loterii promocyjnej, ma szansę na wygraną. Główna nagroda to voucher o wartości 30 tys zł. A w cotygodniowych losowaniach można wygrać modną i super lekką walizkę Samsonite, która sprawdzi się, w każdej podróży.

Chęć udziału w promocji można zgłosić na dwa sposoby. Wysyłając wiadomość SMS o treści: Gliss(spacja)Kur(kropka)numer paragonu zakupu na numer 70572, albo poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie internetowej www.latowewlosach.pl

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top