You are here
Home > Uroda > Nowa, jesienno-zimowa kolekcja szminek Rimmel Lasting Finish by Kate

Nowa, jesienno-zimowa kolekcja szminek Rimmel Lasting Finish by Kate

Kate Moss we współpracy z Rimmel, powraca z nową kolekcją szminek Lasting Finish by Kate. Kierując się najnowszymi trendami, nowa kolekcja szminek to nie błyszczące kolory, ale całkowicie matowe odcienie, które będą królować w nadchodzącym sezonie. Kolekcja Kate to aż pięć bogatych kolorów idealnie pasujących do makijażu w stylu London Look.

Nowa, jesienno-zimowa kolekcja szminek Rimmel Lasting Finish by KateKate Moss powiedziała o swojej kolekcji:

 “Zawsze podobały mi się piękne, matowe usta, ale nie chciałam koloru, który jest mdły  i wysusza usta. Chciałam stworzyć szminkę, która nadaje ustom matowy, a jednocześnie głęboki, intensywny kolor. Szminka taka musi być także komfortowa w użyciu. Funkcjonalność jest tutaj kluczem. Żeby wyglądać świetnie, trzeba czuć się świetnie.”

Szminki Lasting Finish by Kate to połączenie wiedzy o modzie Kate z technologią Rimmel. Formuła najnowszej kolekcji została wzbogacona o fantastyczny nowy składnik, jakim jest rubinowy puder, który zapewnia duże nasycenie i intensywność koloru. Szminki mają trwałość aż do ośmiu godzin, dzięki technologii Color Protect. Doskonałą aplikację i komfort przez cały dzień zapewnia aksamitna formuła wzbogacona o przeciwutleniacze oraz witaminy C i E. Wszystko po to, by cieszyć się zadbanymi i perfekcyjnie matowymi ustami.  

Kate Moss  również opakowaniom dodała swój niepowtarzalny styl. Opakowanie nowych szminek to odwrotność oryginalnej kolekcji – matowe czerwone opakowanie jest zwieńczone koroną Rimmel oraz podpisem Kate z serduszkiem w kolorze lśniącej czerni. Linia zawiera 5 odcieni – od seksowynych, naturalnych kolorów, których ambasaorka Rimmel używa na dzień, przez róże i delikatne fuksje, których używa na wieczór.

Nowa, jesienno-zimowa kolekcja szminek Rimmel Lasting Finish by Kate
Na zdjęciu, najbardziej znana ambasadorka Rimmel, reklamuje również jesienną kolekcję marki w stylu velvet rock. To awangradowy i wrafinowany look, czyli najprawdziwszy London Look.

Dostępność i cena:
Lasting finish by Kate (4g) cena ok. 18 zł

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top