You are here
Home > Uroda > Piękne dłonie? Teraz możesz o nie dbać nawet w trakcie domowych porządków!

Piękne dłonie? Teraz możesz o nie dbać nawet w trakcie domowych porządków!

Codzienne prace domowe niszczą nasze dłonie. Kontakt z detergentami czy kurzem powodują wysuszanie skóry dłoni, podrażnienia i niweczą nawet efekty regularnej pielęgnacji najlepszymi kosmetykami. Jak temu zaradzić? Wystarczy prace porządkowe wykonywać w odpowiednich rękawiczkach, specjalnie przystosowanych do ochrony nawet najbardziej delikatnych dłoni.

Piękne dłonie? Teraz możesz o nie dbać nawet w trakcie domowych porządków! Na rynku są dostępne rękawice aloesowe (np.: Jana Niezbędnego). Podobieństwo do zwyczajnych gumowych rękawic jest tylko pozorne. Każdy kto chociaż raz je włożył na dłonie natychmiast dostrzeże różnicę: bawełniane wnętrze rękawicy daje nie tylko komfort pracy, ale przede wszystkim delikatnie otula dłoń i pozostawia na niej subtelny i delikatny zapach aloesu. Niezależnie od rodzaju czynności wykonywanych w trakcie domowych porządków – ochrona i komfort pracy są w tym przypadku najwyższej jakości. Dłonie nie pocą się w trakcie wykonywanych czynności i nie mają kontaktu z czynnikami niekorzystnie wpływającymi na ich kondycję.

Warto więc powalczyć ze swoimi przyzwyczajeniami i nauczyć się pracy w rękawicach ochronnych. Zakładajmy je nie tylko przed wielkimi, świątecznymi porządkami ale nawet do bieżącego zmywania naczyń czy drobnych prac domowych. Pielęgnacja dłoni zaczyna się już na etapie ich właściwiej ochrony,  dopiero potem przychodzi czas na kosmetyki i zabiegi pielęgnacyjne.

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top