You are here
Home > Uroda > Pokonać cellulit

Pokonać cellulit

Walka z cellulitem wymaga kompleksowych działań. Odpowiednia dieta, masaże, ruch oraz wysokiej jakości kosmetyki – to absolutne minimum. Polska marka APIS Natural Cosmetics stworzyła to ostatnie – w skład linii antycellulitowej, wygładzająco-ujędrniającej serii Dead Sea Mud SPA Inspiration wchodzi Termoaktywna maska do ciała z czarnym błotem z Morza Martwego – Antycellulit.

Pokonać  cellulitPreparat ten wykorzystuje doskonale właściwości antycellulitowe i wyszczuplające czarnego błota z Morza Martwego, bogatego m.in. w brom, żelazo, fluor, magnez, potas, jod, wapń, glin, mangan, sód, a także l-karnityny, ekstraktu z alg Laminaria Digitata, zielonej herbaty i kawy Arabica. Wzbogacony w ekstrakt z imbiru delikatnie rozgrzewa, dzięki czemu ułatwia intensywną penetrację substancji aktywnych w głąb naskórka. Termoaktywna maska APIS Cosmetics, stosowana systematycznie zmniejsza objawy znienawidzonej skórki pomarańczowej, a także zwiększa wzrost elastyczności i jędrności skóry. Silnie i długotrwale ją nawilża oraz wzmacnia tkankę łączną, wpływając tym samym pozytywnie na napięcie i sprężystość skóry.

Maskę należy nałożyć na skórę objętą nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem, od dołu ku górze, na 30-40 minut, po czym spłukać. Po nałożeniu preparatu odczujemy przyjemne ciepło (możliwe lekkie zaczerwienienie skóry), ustępujące po ok. 20-30 minutach. Jest to efekt poprawy dynamiki krążenia podskórnego. Na osuszoną skórę zaleca się rozprowadzić skoncentrowane serum z minerałami z Morza Martwego i czerwoną herbatą Pu-Erh Antycellulit. W celu uzyskania maksymalnych efektów preparat stosować 2-3 razy w tygodniu. Opakowanie z termoaktywną maską zawiera 200 ml produktu i kosztuje ok. 21 zł.

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top