You are here
Home > Zdrowie > Promienna skóra na wiosnę

Promienna skóra na wiosnę

Wiosna w pełni, czas zregenerować skórę, której wygląd  zależy przede wszystkim od jej kondycji. Jeśli jest przesuszona, matowa i zrogowaciała, to znak, że potrzebuje fachowej pomocy.  Niekorzystne warunki zewnętrzne, źle dobrane kosmetyki pielęgnacyjne i stres wpływają na jej stan. Od czego zacząć? Od profesjonalnych produktów pielęgnacyjnych zawierających prebiotyki, substancje, które w kilka dni przywracają pożądany blask i piękno nawet najbardziej wymagającej i potrzebującej regeneracji skórze!

Czym probiotyk różni się od prebiotyku?

Promienna skóra na wiosnęPrebiotyki i probiotyki to składniki, które stymulują organizm do walki z drobnoustrojami chorobotwórczymi i utrzymują  na skórze przyjazne dla „dobrych” mikroorganizmów środowisko, ale nie są tożsame. Probiotyki – oznaczają niektóre bakterie, które mają zdolności zasiedlania naszego ciała np. przewodu pokarmowego, zabezpieczając go przed rozwojem „złych” mikroorganizmów. Często używane w przemyśle spożywczym. Prebiotyki – to substancje będące pożywieniem dla naszych dobrych bakterii. Ta dobroczynna „pożywka” stymuluje ich wzrost i rozwój, chroniąc ciało przed tym, co niepożądane. Kosmetyki APART preBIOtic  dzięki prebiotykom są nie tylko bardziej łagodne, ale odbudowują naturalną barierę ochroną,  dzięki czemu skóra wygląda zdrowiej i piękniej.

Co skórze szkodzi?

Wiele składników m.in. myjących, zawartych z szamponach, mydłach czy żelach pod prysznic, niszczy naturalną florę bakteryjną skóry, chroniącą ją przed szkodliwym działaniem patogennych bakterii, wywołujących infekcje czy podrażnienia, często bardzo poważne i uciążliwe. Aby tego uniknąć należy te dobre bakterie utrzymać w odpowiedniej ilości. Jak to zrobić? Wystarczy do codziennej pielęgnacji używać  kosmetyków zawierających naturalne prebiotyki, które chronią, podtrzymują i odbudowują tę właściwą i pożądaną florę bakteryjną, dbając  tym samym o piękny i zdrowy wygląd każdego rodzaju skóry. Idealne rozwiązanie stanowią kosmetyki pielęgnacyjne z linii preBIOtic marki APART Natural.

Dla kogo przeznaczone są kosmetyki  APART preBIOtic?

Kosmetyki pielęgnacyjne  z serii Apart Natural preBIOtyk przeznaczone są dla każdego rodzaju skóry, w tym również dla osób posiadających skórę szczególnie wrażliwą. Produkty zostały pod tym kątem przebadane dermatologicznie oraz odpowiadają wymaganiom testu zgodności ze skórą atopową,  szczególnie wymagającą i łatwo ulegającą podrażnieniom. Zawierają prebiotyki czyli substancje stymulujące rozwój dobrej (saprofitycznej) flory bakteryjnej, która stanowi naturalną barierę ochronną naskórka.

Rezultaty!

Rezultaty działania prebiotyków, zawartych w kosmetykach APART preBIOtic,  potwierdzają badania dermatologiczne, przeprowadzone przez Specjalistyczne Laboratorium Badawcze ITA-TEST. Dowodzą one, że regularne stosowanie preparatów Apart preBIOtic  zapewnia bardzo szybko wyraźną poprawę stanu skóry. Wystarczy zaledwie kilka dni stosowania tych kosmetyków aby nabrała ona zdrowego wyglądu i stała się odporniejsza na działanie niepożądanych czynników zewnętrznych.
 

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top