You are here
Home > Uroda > Oliprox – przełom w walce z łupieżem

Oliprox – przełom w walce z łupieżem

Właśnie założyłaś elegancką sukienkę, poprawiłaś fryzurę… Wyglądasz świetnie! Ale co to za białe płatki na ramionach i włosach?! Znów ten łupież! Czy naprawdę nic go już nie pokona??

Oliprox – przełom w walce z łupieżemSięgnij po całkowicie nowe produkty, które właśnie pojawiły się na aptecznych półkach – dermatologiczny szampon przeciwłupieżowy z odżywką Oliprox oraz jedyną na rynku piankę przeciwłupieżową bez spłukiwania Oliprox.

Czy wiesz, że co druga osoba ma problem z nawracającym łupieżem?

Niestety, nikt nie potrafi zdiagnozować do końca przyczyny tej krępującej dolegliwości. Przyjmuje się, że najczęstszym winowajcą jest mały grzybek Malessezia furfur (dawniej znany jako Pityrosporum ovale), stanowiący część naturalnej flory bytującej na naszej skórze. Z nie do końca poznanych powodów, zaczyna się nadmiernie namnażać, co skutkuje pojawieniem się znienawidzonych białych płatków – łupieżu…

Niestety, tak popularne drogeryjne szampony zazwyczaj jedynie pogłębiają problem, przy okazji przesuszając skórę i włosy. Najczęściej stosowane szampony apteczne mają również coraz mniejszą skuteczność ze względu na stopniowe uodparnianie się Malessezia furfur na powszechnie stosowane w nich substancje czynne. Przy czym dodatkowo po zastosowaniu tego typu preparatów często zdarza się wypłukiwanie koloru, czy też drażniący zapach pozostający długo na skórze i włosach.

Rozwiązaniem może okazać się szampon, bądź pianka Oliprox. Są to innowacyjne preparaty, o dermatologicznie potwierdzonej skuteczności, oferujące unikatowe połączenie działania przeciwłupieżowego z bardzo dobrymi właściwościami kosmetycznymi.

W skład serii przeciwłupieżowej Oliprox wchodzą:

  • Oliprox Szampon przeciwłupieżowy z odżywką
  • Oliprox Pianka przeciwłupieżowa bez spłukiwania

Rodzina preparatów Oliprox bazuje na skutecznym połączeniu dwóch uznanych substancji czynnych: piroktonu olaminy i klimbazolu o szerokim spektrum działania p/grzybiczego i p/bakteryjnego. Łagodzących również występujący przy łupieżu świąd, wynikający ze stanu zapalnego.

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top