You are here
Home > Technika > Innowacyjne odkurzacze SEBO Felix

Innowacyjne odkurzacze SEBO Felix

SEBO, znany na całym świecie producent najwyższej jakości innowacyjnych odkurzaczy, wprowadza na polski rynek swój pierwszy produkt – kolumnowy odkurzacz Felix Premium. To super zaawansowane technologicznie urządzenie, zamknięte w designerskim kształcie, nie posiada wylotu powietrza, a samobieżne elektroszczotki pozwalają sterować nim jednym palcem.

Innowacyjne odkurzacze SEBO Felix Niemiecka marka SEBO, światowy lider w projektowaniu innowacyjnych odkurzaczy przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów jak i klientów indywidualnych, wprowadza na polski rynek pierwszy produkt Felix Premium. Stylowe, dostępne w 6 intrygujących kolorach, odkurzacze pod niecodziennym designem kryją najwyższą jakość wykonania i nowoczesną funkcjonalność. Marka o ponad 30-letniej tradycji i pozycjonowana w najwyższym segmencie sprzętu AGD, dotychczas dostępna była na największych rynkach: w USA, Europie, Azji oraz Australii. Teraz, ta nieznana dotychczas u nas jakość odkurzaczy, dostępna jest także dla Polaków.

Bez wyrzutu powietrza – idealny dla alergików

Opracowany przez technologów SEBO, 3-stopniowy układ filtracji Anti Allergy Hospital Grade S-Class Filtration, to przełomowe rozwiązanie dla alergików i osób cierpiących na problemy astmatyczne. Filtry SEBO znakomicie oczyszczają powietrze w sposób, który nie jest osiągalny dla tradycyjnych odkurzaczy z filtrem HEPA czy wodnych. Co najważniejsze urządzenie nie posiada powszechnego dla wszystkich odkurzaczy silnego wyrzutu powietrza. Wciągane powietrze rozchodzi się całą powierzchnią obudowy na zasadzie wyrównywania ciśnień. Szczelny system redukuje do minimum hałas podczas działania silnika. Dzięki zastosowaniu w odkurzaczu patentu wykorzystującego filtry elektretowe spełniające europejskie normy H13 do H17 (wg PN-EN779), domowe odkurzacze Felix mają standard najwyższej jakości odkurzaczy profesjonalnych potwierdzony pozytywną opinią British Allergy Foundation.

Kolumnowe odkurzacze nie tylko w amerykańskich filmach

Pomysł firmy SEBO na kolumnowe odkurzacze pokochała już w latach 80-tych cała Ameryka. To proste ale pomysłowe rozwiązanie znacznie ułatwia sprzątanie i operowanie urządzeniem. W nowoczesnych odkurzaczach SEBO Felix zastosowane są dodatkowo silne elektroszczotki, które same pchają go do przodu. Dzięki temu możemy trzymać go nawet jednym palcem, mając wrażenie, że odkurzacz unosi się na poduszce powietrznej.

Do zadań specjalnych

SEBO Felix dzięki bardzo dużej mocy, wydajności, najwyższej jakości wykonania i wielu wymiennym akcesoriom doskonale nadaje się zarówno do czyszczenia szorstkiego dywanu, delikatnych powierzchni parkietów, obić mebli, a nawet tarasu czy chodnika przed domem. Zaprojektowane z myślą o łatwym, nie obciążającym pleców i kręgosłupa sprzątaniu funkcje odkurzacza m.in. drugi wąż do czyszczenia wyżej położonych powierzchni, regulacja w uchwycie wydajności ssania czy wygodna rączka do przenoszenia sprawiają, że sprzątanie jest skuteczne i wyjątkowo przyjemne.

Jakość? Gwarantowana!

Odkurzacze SEBO Felix to znane na całym świecie (wśród największych rynków zbytu są m.in. w Stany Zjednoczone, Wielka Brytania czy Zjednoczone Emiraty Arabskie) doskonałej jakości urządzenia produkowane w całości w Niemczech. Podczas procesu produkcyjnego wykorzystuje się trwałe i wysokiej jakości materiały. Każde urządzenie marki SEBO przed opuszczeniem fabryki jest dokładnie testowane i poddawane restrykcyjnej kontroli jakości, dzięki czemu spełnia najwyższe normy w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności i jakości. Wszystkie produkty konsumenckie dostępne na polskim rynku objęte są standardową, 5-letnią gwarancją z możliwością przedłużenia nawet do 10 lat. Ponadto, odkurzacze SEBO objęte są, rzadko spotykaną na polskim rynku, usługą serwisową „door to door”. Dzięki temu każdy klient może – na koszt producenta – wysłać za pomocą kuriera uszkodzony sprzęt do serwisu, a naprawione urządzenie wraca tą samą drogą.

Dane techniczne produktu:
Moc silnika max: 1300 W
Wysokiej jakości 3-stopniowy układ filtracji Anti Allergy Hospital Grade S-Class Filtration
Pojemność wielowarstwowego worka ULTRA BAG™: 3,5 l
Elektroszczotka ET-1/ET-2 (szerokość robocza 31/37 cm, moc silnika 175 W)
Manualna 4-stopniowa regulacja wysokości szczotki
Dysza podłogowa SEBO PARKIET z naturalnego włosia
Możliwość rozbudowy o SEBO DISCO (polerka)
Płynna regulacja mocy ssania na uchwycie
Długość przewodu: 9,5 m (promień działania: 10,5 m)
Zintegrowane akcesoria (dysze: szczelinowa i do tapicerki)
Waga: 4,5-7,0 kg (w zależności od wyposażenia)
Cena brutto: 1999 PLN
 

Udostępnij lub polub post:

One thought on “Innowacyjne odkurzacze SEBO Felix

  1. No proszę, ale cudo 🙂 Widziałam takie kolumnowe odkurzacze w Stanach jak w wakacje sprzątałam amerykańskie hotele. Bardzo leciutki, świetnie się sprzątało. Fajnie że teraz są dostępne w Polsce.To trochę taki Mercedes wśród odkurzaczy:)

Dodaj komentarz

Top