You are here
Home > Uroda > Podkład Everlasting Oriflame Beauty

Podkład Everlasting Oriflame Beauty

Nowy podkład Everlasting Oriflame Beauty to przełomowa technologia kompleksu Skin Renew działającego zarówno na jak i w obrębie skóry, aby dodatkowo zabezpieczyć, odnowić i zrewitalizować skórę. Kompleks Skin Renew pomaga w osiągnięciu optymalnych efektów – zarówno chroni skórę jak również zapewnia odpowiednią wydajność produktu. Podkład Everlasting Oriflame Beauty sprawia, że skóra jest świeża, oddycha i ma piękny zdrowy koloryt.

Podkład Everlasting Oriflame BeautyW podkładzie wykorzystywany został opracowany przez specjalistów Oriflame kompleks Skin Renew działający zarówno na jak i w obrębie skóry, aby dodatkowo ochronić, odnowić i zrewitalizować skórę. Wolne rodniki są neutralizowane na powierzchni skóry oraz w ich poszczególnych warstwach, zaś białka kluczowe przy procesie regeneracji zostają wzmacniane. Po zastosowaniu Everlasting skóra się nie błyszczy i nie wymaga poprawek przez cały dzień.

Kompleks Skin Renew pomaga w osiągnięciu optymalnych efektów – zarówno ochronę skóry jak również odpowiednią wydajność produktu. Kluczowym elementem w kompleksie Skin Renew jest obecność szwedzkiej żurawiny – lingonberry, która to zapewnia dobroczynne właściwości podkładu Everlasting. Charakteryzuje się wyjątkową zdolnością do ochrony przed stresem oksydacyjnym, który powstaje przy obecności zbyt dużej ilości wolnych rodników. Zjawisko to ma niekorzystny wpływ na skórę – staje się ziemista, uwidaczniają się pierwsze oznaki starzenia i zmęczenie. Aby chronić komórki macierzyste – źródło młodości skóry Oriflame wyselekcjonowało szwedzką żurawinę jako antyoksydant, który działając na wszystkie poziomy komórki – błonę komórkową, cytoplazmę i jądro komórki, zapewnia całkowitą ochronę komórkową przed stresem oksydacyjnym.

Podkład Everlasting Oriflame Beauty – innowacyjna formuła tego podkładu zapewnia nie tylko odpowiednią konsystencję i ochronę skóry twarzy, ale również wydajność i dłutowały, nieskazitelny efekt nawet do 10 godzin. Jego gładka konsystencja doskonale komponuje się ze skórą twarzy. 30 ml. Sugerowana cena promocyjna – 29,90 zł

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top