You are here
Home > Moda > YES Brass – lato w kolorze złota!

YES Brass – lato w kolorze złota!

W poprzednim sezonie delikatne i subtelne, były jedynie dodatkiem. Teraz wychodzą z cienia! Bardziej widoczne i masywne, domagają się uprzywilejowanego miejsca w codziennych stylizacjach. I chociaż łańcuchy już od pewnego czasu podbijają świat mody, w takim wydaniu ich jeszcze nie widzieliście. Nowa kolekcja YES BRASS czeka na Was w salonach YES oraz na YES.pl.

Kolekcja BRASS marki YES z pewnością nie jest niewinną propozycją. To odważna kolekcja dla wszystkich, którzy okresu letniego nie wyobrażają sobie bez zwracającej na siebie uwagi biżuterii. Masywne bransolety i grube łańcuchy, to temat przewodni w YES BRAAS. Ogromne ogniwa bransolet i naszyjników połączone z delikatnymi łańcuszkami nawiązują do klimatu lat 80-tych i modowych szaleństw. A złocisty odcień dodatkowo podkreśla wakacyjną opaleniznę!

YES Brass - lato w kolorze złota!

YES Brass - lato w kolorze złota!

YES BRASS to łańcuchy, plecione grube ozdoby na rękę, niektóre nawiązują do motywu rybiej łuski inne do delikatnej siatki. Jednak to nie forma jest najważniejsza, chodzi przede wszystkim o rozmiar i złoty odcień! Tego lata biżuteria ma rzucać się w oczy, dominować w stylizacji, dyktować jej styl i charakter. Nieważne czy będzie to elegancka kreacja czy wygodny strój do pracy – złote łańcuchowe elementy sprawdzą się o każdej porze dnia.

YES Brass - lato w kolorze złota!

YES Brass - lato w kolorze złota!

Kolekcja BRASS to pozłacane propozycje wykonane z mosiądzu, metalu niezwykle trwałego, od  dawna cenionego jako surowiec do wyrobu biżuterii. Przywitaj lato w dobrym stylu i wybierz YES BRASS.

YES Brass - lato w kolorze złota!

YES Brass - lato w kolorze złota!

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top